MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 1502159
*
nr 150 2159
Fåtöljer
Ett par, Jetson, Bruno Mathsson, skinn
Utrop:
5.500 kr
Såld:
9.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 maj 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 13:05:29
1
6.000 kr
25/5 20:27:42
1
8.000 kr
27/5 10:20:48
2
8.000 kr
27/5 12:04:08
3
ledande budet*
27/5 14:40:10
4
8.800 kr
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj läder skinn stolar svensk design
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
*
Fåtöljer
nr 150 2159
Fåtöljer
Ett par, Jetson, Bruno Mathsson, skinn
Utrop: | 5.500 kr |
---|---|
Såld: | 9.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 maj 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/5 13:05:29 | 1 | 6.000 kr |
25/5 20:27:42 | 1 | 8.000 kr |
27/5 10:20:48 | 2 | 8.000 kr |
27/5 12:04:08 | 3 | ledande budet* |
27/5 14:40:10 | 4 | 8.800 kr |
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj läder skinn stolar svensk design
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19